Metro 06.00 ve Marmaray 01.00 kadar seferler uzatıldı

0
95

İstanbul’da kar yağışının başlamasıyla İstanbul yol durumu merak edilir oldu. İBB trafik haritasıyla İstanbul son yol durumu takip edilebiliyor. İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle trafik yoğunluğu yükseldi. İşte, İstanbul’un son yol durumu.

İstanbul yol durumu bilgisi bu sayfadan takip edilebilir. İBB trafik haritasıyla İstanbul’un son yol durumu takip edilebiliyor. İstanbul yol durumunda yoğunluk her geçen dakika artarken, kar yağışının başlamasıyla yoğunluğun yüzde 90 oranına çıktığı görülüyor. İBB Trafik uygulaması sayesinde hangi yolların açık hangi yolların yoğun olduğu takip edilebiliyor. İstanbul’da başlayan yoğun kar yağışı ve Cuma trafiğinin etkisiyle son yol durumuna dair bilgiler haberimizde yer alıyor.

İbb Trafik son duyurular

TEM Maslak – Mahmutbey gişeler yönü yoğun trafik olduğu belirtiliyor.

Bebek – 4.Levent arasında bir kaza bildirimi bulunuyor. Bu bölgede trafik yoğunlaşabilir.

TEM Tepekent – Büyükçekmece yönü araç arızası bölgedeki trafiği yoğunlaştırıyor.

11 TIR KAYDI, TEM KİLİTLENDİ

Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ve rüzgarın etkisiyle TEM Otoyolunun Büyükçekmece ve Çatalca arasındaki bölümünde 11 tır kaydı. Bazı tırların devrildiği yolda trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Karayolları ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, araçların yoldan kaldırılması için yoğun çalışma yürütüyor.

Ekiplerin bariyerleri keserek olay yerlerine ulaştığı ve tırları kurtarmaya çalıştığı bildirildi.

BÖLGEYE MOBİL BÜFELER VE KUMANYA GÖNDERİLDİ

Bu arada otoyolda mahsur kalanlar için İstanbul Büyükşehir Belediyesince bölgeye 7 mobil büfe gönderildi.

Bölgede saatlerdir bekleyen vatandaşlara kumanya dağıtımına başlandı.

İBB’DEN FLAŞ KARARLAR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yoğun kar yağışı nedeniyle Avrasya Tüneli geçişlerini saat 23:00’a kadar uzattı. Marmaray seferleri saat 01.00, metro seferleri de 00.00’dan 06.00’ya kadar uzatıldı. Metrobüs seferleri de arttırıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yoğun kar yağışı nedeniyle saat 21:00’da kapanan Avrasya Tüneli geçişlerinin saat 23:00’a kadar uzatıldığını duyurdu. İstanbul’da etkili olan kar yağışının ardından Marmaray 01.00, metro seferleri 06.00’ya kadar uzatılırken, metrobüs seferleri de arttırıldı.

Etkili olan kar yağışının ardından İstanbul’da akşam trafiği durma noktasına gelmişti. Bunun üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden alınan karar doğrultusunda Marmaray seferleri saat 01.00, metro seferleri de 00.00’dan 06.00’ya kadar uzatıldı. Metrobüs seferleri de arttırıldı.

Marmaray’da geçiş süresi 01.00’a kadar uzatıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz