HÜLYA OKUR TÜYAPTA OKURLARIYLA BULUŞTU

0
324

“Ölmeden az önce” kitabının yazarı Hülya Okur, 34. İstanbul Tüyap Kitap fuarında okuyucularıyla buluştu. Bilgi yayınevinden çıkan “Ölmeden az önce” isimli kitabını, yayınevinin fuar standında okurları için imzaladı. Yoğun ilgiyle karşılanan Okur ve kitabı, okurları tarafından tam not almayı başardı.

Ölmeden Az Önce isimli kitabında on ünlü ile yapılmış, sıcak röportajlarına yer veren Hülya Okur, vefatlarından önce kendileriyle yapılmış söyleşileri, kitabının sayfalarına taşıyor. Kimler yok ki, kitabın sayfalarında. Röportajları okurken siz de Hülya Okur ile bu söyleşilere konuk oluyorsunuz. İşte kitabın sayfalarında sizleri bekleyen isimler: Turgut Özakman, F. Hüsnü Dağlarca, Erol Günaydı, Nejat Uygur, Tekin Akmansoy, İnal Batu, Toktamış Ateş, Savaş Ay, Muhsin Yazıcıoğlu, Aydın Menderes. Sinema, tiyatro, siyaset, edebiyat dünyasının tanınan duayenleri, satırlar arasında tatlı anılarla sizleri karşılıyor.

Hülya Okur kimdir?

30 Ağustos 1979 Ankara doğumlu. Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu. Çeşitli özel firmalarda müşteri temsilcisi ve basın danışmanı olarak görev yaptı. Gazetecilikte profesyonel dönemini haberx.com sitesinde yazarlık ve belgesel türü röportörlük yaparak geçirmektedir.

Yazarlık ve gazetecilik yolunda kendisine sonsuz başarılar diliyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz