Eyüp Sabri Tuncer Ambalaj Ay Yıldızları’nda iki ödülün sahibi oldu

0
341
 
Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Eyüp Sabri Tuncer, Lüks Ambalajlar ile Sağlık ve Güzellik Ürünleri kategorilerinde iki ödülün sahibi oldu.

 

Ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların piyasadaki ambalajlarıyla katıldıkları Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’na bu yıl yapılan 199 başvuru, 11 farklı kategoride değerlendirildi ve 64 ürün ödüle layık görüldü. Yarışmaya yapılan başvuruların yaklaşık %50’si gıda, grafik tasarım ve içecek kategorilerinden oldu.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in, en güzel kokulardan ilham alarak ürettiği 200 ml ve 400 ml Kolonya serisi şık, modern ve çevreci ambalajlarıyla, rakipleri arasından sıyrılarak Sağlık ve Güzellik Ürünleri kategorisinde Gümüş Ödül kazandı. Renk tasarımı içerdiği kokuya göre değişen bu özel şişeler ince tırtıklı yüzeyiyle ve yuvarlak şişesiyle ergonomik olduğu kadar özgün ve estetik bir görünüme de sahip. Cam şişelerinde göz alıcı gümüş görünümlü kapakları ile plastik şişelerinde ise siyah kapaklarıyla son derece şık bir sunum sergiliyor. Açılıp kapanabilen özel tıpalı şişeler, yüksek kaliteli kartondan yapılan bir kutuda sunuluyor. Ayrıca seride yer alan limon kolonyasında Braille alfabesi kullanılıyor.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in ödül kazanan bir diğer ürünü ise, Türk tıraşının ünlü ismi Adem Terzi ile birlikte ürettiği saç tonikleri oldu ve bu ürün Lüks Ambalajlar kategorisinde ödül kazandı. Kullanım kolaylığı sağlayan özel sprey mekanizmalı şişelerde sunulan Adem Terzi Saç Toniği şişelerinin üzerindeki kabartmalar kavrama kolaylığı sağlarken, Braille alfabesiyle yazılmış açıklamalar görme engellilerin de ürünü tanımasına olanak tanıyor. Hem şişede hem de kutuda yer alan kalay Eyüp Sabri Tuncer logoları ise, siyah tonlarıyla asil bir görünüm kazanan ambalaj tasarımına şıklık katıyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz