DİDEM SOYDAN, UMUT EKER VE MERVE BÜYÜKSARAÇ STİL İKONUNU SEÇTİ!

0
225

 

Gordion’un geleneksel Fashion Days etkinlikleri çok özel bir yarışma ile tamamlandı. Gordion Stil İkonunu Arıyor yarışması kapsamında Didem Soydan, Umut Eker ve Merve Büyüksaraç, Ankara’nın stil ikonunu belirledi.

Ankara’nın alışveriş ve eğlence merkezi Gordion AVM’nin Fashion Days etkinlikleri özel bir yarışma ile sona erdi. Modanın kalbinin attığı finalde Gordion Stil İkonunu Arıyor Yarışması’nın jürileri ünlü modeller Didem Soydan ve Merve Büyüksaraç ile stil danışması Umut Eker, yaklaşık 150 kişinin yarıştığı yarışmanın finalistlerini seçti.

Finale kalan 6 finalist, Gordion’da kurulan özel podyumda kombinlerini profesyonel mankenler aracılığıyla sergilerken, jüri üyeleri yarışmanın dereceye giren isimlerini belirledi. Didem Soydan; “Finalistleri belirlemekte oldukça zorlandık, kendi aramızda çok tartıştık, kavga dövüş sonrasında orta yolu bulmaya çalıştık” dedi.

Yarışmada 5000 TL’lik 1.lik ödülünü Ebruhayat Ağgünlü, 3000 TL değerindeki 2.lik ödülünü Ali Öncel, 1000 TL’lik 3.lük ödülünü ise Neziha Gizem Kazan kazandı.

Ankara’da alışverişin kalbi Gordion AVM’nin moda dolu etkinliklerine devam edecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz