Yerel Seçim mi?

0
56

Yerel seçimlere sayılı günler kala, sahaya inen siyasiler de nedense hizmet konuşmak yerine bir beka söylemi üzerinden hiddet vari konuşuyorlar. Hatta bazen o kadar ağır hakaretler ediyorlar ki işte o zaman diyorum İnşallah bu siyasi konuşmalara RÜTÜK + yaş sınırı getirir.
Yoksa çocuklarımıza kötü örnek oluyorlar. Yerel seçimlere gidiyoruz efendiler, halk ne hizmetler yapacaksınız bunları öğrenmek istiyor. Beka sorunu diyerek ötekileştirdiğiniz insanlarımızı daha fazla germeye hakkınız yok. Hizmet aşkından ölüyordunuz, o zaman nerede yapacağınız hizmetleriniz. Yada şimdiye kadar yaptıklarınızı beğenmeyip başkasının üzerine yıkıp kendinizi aklamaya gitmeyin. Kusura bakmayın unuttum sizin günah keçinizin CaHaPe olduğunu. Akıl işte birde RÜTÜK den medet bekliyorum. Kamu Kurumların kimden onay aldığını da unuttum.
Yerelin bekası neyse bir gün Sayın Bahçeli açıklar. Zillet diye nitelendirdiği C.H.P ile benim deyimimle koalisyon yaptığı günleri unuttu galiba. Yarının ne olacağız belli olmaz bir gün yine CHP ye müracaat etmek durumunda kalabilirsiniz. Daha dört gün önce demediğinizi bırakmadığınız AKP ile birliktesiniz. Düşüp kalkmayan bir Allah’tır. Eee ne diyelim beka sorunu var eyy!  yerel yönetimler.

Haberde İstanbul

CEVAP VER