Sertab Erener önce sahneyi terk etti, sonra CHP’li başkan ile tartıştı

0
76

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, konser vermek için Çatalca’ya gitti. Konserde sinirlenen Erener, önce sahneyi terk etti, sonra tekrar gelip CHP ilçe başkanıyla kavga etti.

Bu yıl 18.’si düzenlenen Çatalca Erguvan Festivali’nde dün akşam Sertab Erener sahne aldı. Belediye Başkanı Cem Kara, protokol bölümünün boş kalmasını istedi ve seyircilerden orayı boşaltmalarını istedi. Sertab Erener ise bu duruma tepki gösterdi ve sahneyi terk etti. Festivaldekiler de belediye başkanını yuhaladı.

BELEDİYE BAŞKANI: BU ORGANİZASYONU SAĞLAYAN BENİM

Belediye Başkanı Cem Kara ”Sabaha kadar Sertab Erener diye bağırsanız da bu organizsayonu sağlayan benim. O nedenle yuhlamayla, bağırmayla bu sorunu çözemezsiniz. Ya hepimiz birbirimize saygı duyarak eğleneceğiz ya da eğlenmeyeceğiz. O nedenle herkes gereğini yapmalı ve bu öndeki alanı boşaltmalı. Ben sahneyi hanımefendiye bırakacağım o zaman ” dedi ve o sırada Sertab Erener tekrar sahneye çıktı.

”LÜTFEN ÇIKAR MISINIZ!”

”Herkes yerinde kalsın orada oturmak isteyen bütün seyirciyi sahneye almak istiyorum. Ben 25 yıldır bu işi yapıyorum” diyen Sertab Erener, Cem Kara’yı da ‘Lütfen çıkar mısınız?” diyerek sahneden gönderdi. Sertab Erener çok sayıda seyirciyi sahneye aldı ve konserine bu şekilde devam etti.

Kaynak: http://akademikperspektif.com/haber/2017/08/27

CEVAP VER