Rus’un Oyunu, 11 Kasım’da Vizyonda!

0
227

 

Hiçbir Oyun Bu Kadar Haklı Olmamıştı!

Rus’un Oyunu, 11 Kasım’da Vizyonda!

Siz bu filmi izlerken bir iş adamına kurulan bir oyuna şahit olacaksınız. Ama nedenlerini görünce, hiçbir oyunun bu kadar haklı olmadığına ikna olacaksınız… Hikayesi, oyunculukları ve çekim tekniğiyle şimdiye kadar izlediklerinizden çok farklı bir film var karşınızda…

Türkiye’nin en önemli reklam yönetmenlerinden Levent Özdemir’in senarist ve yönetmen olarak imza attığı Rus’un Oyunu’nun çekimleri, Asya, Avrupa ve Uzakdoğu’da gerçekleşti.

Başrollerini Fırat Tanış, Rusya’nın en önemli oyucularından Leonid Kulagin ve Anastasiya Klyeva’nın paylaştığı filmde Levent Özdemir, aynı zamanda çift yönlü bir karakterle oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor.

Hollywood tekniği ile çekilen film, senaryosuyla da Türk sinemasına yeni bir tat getirecek…

Bir baba, bir onur savaşı ve bir oyun! İşte bunların hepsi Rus’un Oyunu’nda bir arada… Bu filmde kimin mağdur, kimin haklı olduğunu anladığınızda gerçekten şok olacaksınız, çünkü bu film senaryo ve kurgusu ile tüm izleyiciyi şaşırtacak!

Sadece hikayesi değil, oyuncuları ve görüntüleriyle de Türk sinemasında fark yaratmaya hazırlanan Rus’un Oyunu, dağıtımcısı Warner Bros ile Türkiye’deki tüm sinema salonlarında, 11 Kasım 2016’da vizyonda…

Levent Özdemir film ile ilgili, ‘Ben yıllardır bu film için hazırlanıyorum. Her aşamasıyla çok titizlikle ilgilendiğim bu filmde kullandığımız çekim tekniği Hollywood tekniğiyle aynı! Ayrıca senaryo ve kurgu da Türk filmlerine yeni bir soluk getirecek… Hem Türkiye, hem de Rusya’nın en iyi oyuncularını bir araya getirdik ve izleyicinin etkileneceği bir film ortaya çıkarttık. Şimdi yeni filmler için hazırlık zamanı… ‘dedi ve çok heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi…

Film hakkında detaylar,

3 ülkede çekilen ilk Türk filmi olan Rus’un Oyunu’nun çekimleri İstanbul, Moskova ve Hong Kong’ta gerçekleşti. Çekimlerinin 8 hafta sürdüğü filmin kısaca konusu ise; Türkiye’nin en tanınmış iş adamlarından birine oynanan bir oyunu, şantajı ve altındaki inanılmaz sebepler… Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Fırat Tanış’ın oynadığı Serhat Vasbi’nin, Batıkan dahil nasıl büyük bir ekip tarafından tuzağa düşüyor. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi Rus’un Oyunu. Ama film için şunu söyleyebiliriz! Bir palyalçonun daha maskesi düşüyor!

Filmde Rusya’nın en ünlü oyuncuları da Fırat Tanış ile başrolü paylaşıyor… Rusya’nın en sevilen oyuncularından Leonid Kulagin ve Anastasia Klyeva oyunculuklarıyla göz dolduruyor. Ayrıca kadroda ilk kez oyunculuk yapan çok farklı isimler de var. Örneğin Türkiye’nin en önemli plastic cerrahlarından Murat Topalan tasarımcı Gülce Dereli’de filmde dikkat çekiyor.

Filmin müzikleri FANİ HODARA tarafından bestelendi. senaryo ve oyunculuklar kadar ses getirecek.

Film 11 Kasım’da tüm Türkiye’de vizyonda!

Künye

Yapımcı Şirket: Levent Özdemir Pictures

Yönetmen: Levent Özdemir

Yapımcı: Levent Özdemir

Genel Koordinatör: Sara Museri

Senaryo: Levent Özdemir

Oyuncular: Fırat Tanış

Anastasiya Klueva

Leonid Kulagin

Levent Özdemir

Nila Fırat
Gülce Dereli

Orkun Öztürk

Görüntü Yönetmeni: Onur Gökçe

Ses: Murat Şenürkmez /Ahmet Teoman Topçu

Kurgu: London Post
Saç Makyaj:
Hüseyin Aydın / Tolga Yılmaz

Müzik: Fani Hodara
Halkla İlişkiler: PR Butik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz