KIRMIZI’NIN ADI

0
60

FB_IMG_1470251126344
Kırmızıyı severmisiniz?
Ama öyle sevmek değil; delice, her anınızda,şartsız severmisiniz kırmızıyı ? Hayatınızda değer verdiğiniz Onlara anlam yüklediğiniz belirli nesnelerle bütünleştirdiğiniz insanlar vardır.
Benim kırmızıyla bütünleştirdiğim, betimlediğim biri var. O öyle biri ki onun tarifi yok ! Neşesi, kahkahaları, hayata karşı olan bakış acısı öyle değişik ki. Ben hep onun gibi olmak istedim; güçlü, kendnini seven, sevilen ve aranan biri olmak. Onun yanındayken vakit nasil gecer anlamazsınız ve çeneniz ağrir kahkaha atmaktan. Dedim ya anlatmasi cok zor kelimeler yetmez. Ve sanırım bu özeliklerinin kaynağını buldum; KIRMIZI…
EVET o gücünü kırmızıdan alıyor. Kırmızı’nın ayri bir tonu O! Eğer sizde onun gibi güçlü kahkaha dolu biri olmak istiyorsanız. Sizde onun gibi herhangi birşeye bir nesneye yada kırmızıya aşık olun. Ona yakıştığı gibi size yakışırmı bilmem ama denemenizi tavsiye ederim.
O benim kırmızılı meleğim. Hayatındaki neşesiyle kahkahalarıyla hep yanımda olan kırmızılım. Insanlar sevgiye bu kadar körelmişken bir renge aşık olabilmeyi başarmış biri.
Kırmızı’nın anlam bulduğu değerli insan; bana bir kez daha sevmeyi öğrettin iyiki varsın ❤
GAMZE GÜNEŞ

CEVAP VER