“KAS-DER KUZEY YILDIZI ” YARDIM ELİ KASTAMONU’DA

0
225

KAS-DER GENEL MERKEZ KADIN KOLLARINDAN KASTAMONU’YA YARDIM KAMPANYASI KAS-DER GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI 23.03.2017 Perşembe KAS-DER Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Meral NUGAY DİKMEN başkanlığında toplanarak karara bağladıkları yardım kampanyasına son hızla devam edildi ve sona gelindi.

“KAS-DER KUZEY YILDIZI YARDIM ELİ” kampanyasının ilk ayağı Mayıs’ın ilk haftasında toplanan yardımlar yola çıkmaya hazır. Kastamonu’nun İstanbul’da kurulu bulunan İlçe ve Köy Dernekleriyle irtibata geçilerek çalışmalar devam etti. Bu konuyla ilgili her üye ayrı ayrı görev aldı.

KAS-DER Genel Başkanı Sn. Orhan GÜMÜŞ Kadın Kolları Yönetim’inde yer alan Başkan Meral NUGAY DİKMEN, Başkan Vekili Nejla BİLGİN, Başkan Yardımcıları Betül UĞUR, Nuray ÖZBEK, Türkân KEBECİ ŞAHİN, Genel Sekreter Gülbahar BERBER Sayman Serpil Servet ORAL ve Üyelerimizden Rukiye EROĞLU, Dudiya TOPRUCAK, Suzan ŞAHİN, Nurten MİSTACOĞLU ve Hacer ALİOĞLU’na, mazeretleri nedeniyle katılamayıp yardım kampanyasına destek veren tüm bayanlara teşekkür etti.

Kampanya da toplanan yardımlar Öz Yeni Ay Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezine teslim edilecek. Çorbada benimde tuzum olsun diyen Kastamonu’yu seven, gönül verenler ve destek olmak isteyenler KAS- DER Genel merkezine aşağıda ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

Haydi bir yardımda sizden olsun. Yardımlarınızı bekliyor Kas- Der Kuzey Yıldız’ı Kadın Kolları

Darülaceze Cad. Ekşioğlu İş Merkezi No: 9/10 Okmeydanı/ İstanbul 0533 570 29 15

CEVAP VER