ENGELLİ ÖĞRETMENLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

0
184

Küçükçekmece Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Merkezi, Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan engelli öğretmenleri kahvaltıda bir araya getirdi.

Küçükçekmece İyilik Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltı programına, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç, Küçükçekmece Sosyal Yardım İşleri Müdürü Veysel Kaya, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Yasin Şahin ve ilçede görev yapan engelli öğretmenler katıldı.

“ÖĞRETMENLERİMİZLE BİRLİKTEYİZ’’

Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. İlçemizde görev yapan 20 engelli öğretmenimiz var ve öğretmenler günü vesilesiyle burada birlikteyiz. Bugün burada ilk kez buluşuyoruz ve bundan sonra sık sık bir araya gelerek engelli öğretmenlerimizin ve onların vesilesiyle engelli kardeşlerimizin sorunlarına çözüm bulacağız. Bundan sonraki toplantımızı kısa bir zaman sonra açılacak olan Öğretmenler Evi’nde yapmayı planlıyoruz. Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Kaymakamımız Harun Kaya bu konuda çok duyarlı. Engelli vatandaşlarımız için ellerinden geleni en iyi şekilde yapıyorlar’’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz