Cumhurbaşkanı ile görüşen Ilıcak’dan Açıklamalar

0
98

 

Fetö üyeliği iddiası ve medya yapılanmasından dolayı tutuklu bulunan Nazlı Ilcak’ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Görüşme ile ilgili detayları twiterr hesabından paylaştı.

Sn Cumhurbaşkanımız ile Cuma günü görüşme fırsatım oldu.Öncelikle şunu belirteyim, sağlığı, formu, keyfi yerindeydi. Düşmanları çatlasın!

Bu arada benim gibi yüzlerce insanın kişisel meseleleri de cabası. Yinede her şeye,herkese yetişiyor maşallah. Allah nazardan saklasın.

Görüşme ile ilgili açıklamalarına devam ediyor, ILICAK;

Sn Cumhurbaşkanımıza bir kere daha HAYRAN kaldım.

Niye mi? Annemin hapiste olmasına rağmen beni kabul etti, derdimi dinledi, vakit ayırdı.

Hiçbir menfaatim olmadan kendisini hep sevdim,daima sevmeye devam edeceğim. O LİDERİMİZ olmadan Öncede, Bugünde, Yarında hep gönlümde olacak.

Hayatımda temposu bu kadar yüksek birini tanımadım. Yorulmadan, dinlenmeden Hem memleketi Hem uluslararası hadiseleri yönetiyor.

Annemin yaptıkları yüzünden beni cezalandırmadı. 

Annemin yaptıkları yüzünden beni cezalandırmadı. Ona olan öfkesini benden çıkarmadı. Aksine bana her zamanki sıcaklığı ile yaklaştı.

Kendisine de arz ettiğim üzere bu dönemde en yakınlarım bile benden vebalıymışım gibi kaçarken, Sn Cumhurbaşkanım adaletini gösterdi.

Görüşmeye vesile olan Sevgili Mustafa Kamacı, Sn Hasan Doğan ve Mustafa Varank’a teşekkür ediyorum.Allah Reisimizi başımızdan eksik etmesin.

CEVAP VER