CHP Maltepe İlçe Başkanlığı Gazetecileri Unutmadı

0
174

10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Gazeteciler ile kahvaltıda buluşan CHP Maltepe İlçe Başkanı Zeynep Babacan ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak Gazetecilere birer kalem hediye etti. İlçe Başkanı Bababacan yaptığı konuşmada “Çok zor şartlarda çalışan gazeteciler özverili bir iş yapıyor. Demokrasimizin olmazsa olmazı özgür kalemler ve basındır. Özellikle Yerel Basının güçlü olması adına her zaman yanınızda olacağız ve destek vereceğiz. Bu özel gününüz dolayısı ile10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor ve başarılar diliyorum.” Dedi.
Daha sonra söz alan Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda MEDYA-DER Başkanı Selahattin şimşek Yaptığı konuşmada; “Gazetecilik aşk ile sevgi ile yapılan bir meslektir. Bu mesleği maddi değeri ölçülemez, tabi ki ayakta durmak adına maddiyata da ihtiyacımız var ama biz her zorlu şartlarda mesleğimizi layıkı ile yapıp sizlere doğru ilkeli haberleri ileterek bilgilendireceğiz. Bu anlamlı gün dolayısı ile bizleri hatırlayan CHP İlçe örgütüne teşekkür ederken bir konu ya değinmeden edemeyeceğim. Bizler bir çok toplantıya yemeğe çağrılıyoruz kapı arkalarında masalarda yer buluyoruz yinede mesleğimizi icra ediyoruz ancak bugün bu özel günümüzü hatırlamayan bizi sormayan kurum kuruluşları da kınıyoruz.” Dedi.
Gazetemiz ve MEDYA-DER adına bu anlamlı günümüzde bizleri hatırlayıp bizlere bu güzel programı düzenleyen CHP İlçe başkanı ve yönetimine teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz