CHP Kadın Kollarından Sevgi İzi Kampanyası

0
137

Chp Maltepe ilçe başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Hatice YAZICIOĞLU ve ekibi sevgi izi projesini maltepede Başlatıılar. Zihinsel engelli çocukların kaybolmaları halinde bileklerine yapılan dövme ile yazılan kodlarla bulunabileceklerini ve kayıt altına alındıkları belirtildi. İlk olarak Müge Anlının başlattığı Sevgi Dövme kampanyası tüm ülkede uygulamaya başlandı.

Chp Maltepe ilçe başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Hatice YAZICIOĞLU nun ve Meclis Üyesi Tülay Düztaşın yaptığı açıklamada ; “Benibuldular.com sevgi izi Zihinsel engelli ,Alzheimer ,otistik ,engelli ve benzeri rahatsızlıkları olan yakınlarımızın bir gün aniden gözümüzün önünden kaybolacağı korkusunu hep yaşarsınız. Bu sadece Turkiyede değil tüm dünyada önemli bir sorun. Aslında sistem çok basit kollarına yaptırılacak bu sevgi izi sayesinde kaybolan kisilere sistem üzerinden verilen bu numara girilerek o kişinin kim olduğun ,tüm iletişim bilgileri yetkililere verilerek bir an önce ailelerine kavusmaları sağlanacaktır. Burda önemle belirtmek isteriz sevgi izi uygulanan kişilerin bilgileri sistemden kesinlikle yayınlanmayacaktır bu bilgiler kesinlikle gizli kalacaktır. CHP Maltepe Kadın Kolları olarak Maltepe’de ilçemizde bugün sevgi izi yaptırma kampanyası başlattık . Bu durumda olan ailelerin yakınlarını, çocuklarını CHP İlçe Binamızda misafir ediyoruz” dediler Programa CHP Maltepe ilçe başkanı Zeynep Alçınkaya Babacan, Chp İlçe Kadın kolu Başkanı Hatice Yazıcıoğlu, Maltepe Belediye Başkan yardımcısı Canan Döner, Maltepe Belediye meclis üyeleri Canan Sezgin ,Tülay Düztaş, Adile Çınar katıldı.

Bu kampanya çerçevesinde sevgi izi dövmelerini ücretsiz yapan Yavuz Kort’a desteklerinden dolayı birde plaket takdim edildi. Chp Maltepe ilçe başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Hatice YAZICIOĞLU programın ardından teşekkür mesajı yayınladı “sevgi izi projemizde bize desteklerini esirgemeyen başta İlçe başkanimiz Zeynep Alçınkaya Babacan Maltepe Belediye Başkan yardimcimiz Canan Döner meclis uyelerimiz Tülay Düztaş, Canan Sezgin, Adile Çinar, Ozgur Aksoy, Engelli komisyon başkanimiz Makbule Sarak ve ekibine, il yöneticimiz Sevgi Kefli Demiralp ve bu projeyi bizle buluşturan, Gelengul Kacmaz ve diger yoneticilerim Saadet Ürgine, Dilek Baysal Türkel Neriman Selami Alev Boyoğlu Nazife Şahin gonullu gelen Guner Karabat, Nezahat Özen Karslı Fatma yucel ve kreş mudurlugunden gelen sosyolog Funda kefeli pskolog Buşra iri ve gün içinde gelen tum ilçe yoneticilerime sonsuz teşekkur ederken Bu gun sevgi izi dovmelerimizi ücretsiz yapan Yavuz kort’a çok tesekkur ederim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz