BEKA MESELESI…

0
62

BEKA MESELESİ…

Sayın Bahçeli;

“Beka Meselesi” diyorsunuz ve hemen hemen her konuda AKP Hükümeti’ne destek oluyorsunuz…

Öyle ki;

AKP tökezlese koltuk değneği,

Tekeri patlasa stepnesi,

Biraz yalpalasa payandası,

Sesi kısılsa sesi,

Nefesi kesilse nefesi oluyorsunuz…

Peki, sizce Türk milletinin “Beka Meselesi” nedir?

Mesela:

Pesah oğlu Yahudi Barzani’nin, sözde “Bağımsız Kürdistan” için yapacağı “Bağımsızlık Referandumu”nun Türk milletinin beka meselesi ile alakası var mıdır?

Mevcut Hükümet’in hem İstanbul, hem de Ankara’da şanlı Türk Bayrağı ile birlikte gönderlere çektirdiği Kürdistan paçavraları milletimizin bekasına karşı ciddi bir tehdit değil midir?

Biliriz ki, Milliyetçi Hareket sadece Türkiye ile ilgili değil bütün Türk yurtları ile yakından ilgilidir. Öyle ise Kerkük’ün Türkmen Kalesi’ne çekilen devasa Barzani paçavrası beka meselesi değil midir? Ve yine Kerkük’ün her yerinden zorla indirtilen ay yıldızlı gök bayraklar sizin yüreğinizi hiç kanatmıyor mu?

IŞİD’in üzerine ölümüne sürülen Oğuz bahadırları can alıp can verirken, sürekli payandası olduğunuz AKP hükümetinin PYD’ye karşı kuru gürültüden ibaret bir tavır takınıyor olması hiç sizin kanınıza dokunmuyor mu?

Yine engin desteğinizle değiştirilen Meclis İçtüzüğü ile muhalefetin sesinin kesilmiş olması, sözde bir muhalefet partisi lideri olarak sizi hiç düşündürmüyor mu?

Yine sizin desteğiniz ve atı ç’alanların ustaca Üsküdar’ı geçmesi sayesinde ülkenin tek adam rejimine teslim edilmiş olması beka meselesi değil midir?

Kıbrıs politikalarındaki ihanete varan aymazlıklar için ne diyorsunuz? Kıbrıs’ta Rumların, Türk hükümranlık sahalarında İsraillilerle el ele vererek petrol ve doğalgaz araması/çıkarması hiç zorunuza gitmiyor mu? Kıbrıs Türklüğünün tehdit ve tehlike altında olması Türkiye için önemli bir beka sorunu değil midir?

Bir tek kurşun bile atılmadan, IŞİD eşkıyalarının egemenliğine bırakılarak kaçılan Süleyman Şah Türbesi arazisi beka meselesi değil midir?

Türbenin ve sandukanın korkakça kaçırılması Türkiye’nin büyük devlet olma iddialarını çöpe atmış değil midir?

Göz göre göre, 2004 yılından itibaren Yunanlılar tarafından peyderpey işgal edilmesine göz yumulan 17 Türk adası, beka meselesinin anası değil midir?

İşgal edilen bu adalar şimdi; tank ve toplarla doldurulmuş, Yunan askerlerinin üzerinde mangal yapıp uzo içerek Türkiye’ye karşı sirtaki oynadığı yerler haline gelmiştir! Bu rezillikler bir Türk milliyetçisi olarak sizin yüreğinize birer demir ok gibi işlemiyor mu?

Sizin desteklediğiniz AKP hükümetinin çıkardığı kanunlarla Türkiye’nin sahil kesimleri başta olmak üzere bütün güzel yerlerinin Rus’a, Alman’a, İngiliz’e, Arap’a ve Yahudi’ye satılmış olması beka meselesi değil midir?

Görüyoruz ki Hükümete olan desteğiniz sonsuz… İyi güzel de, bu desteklediğiniz hükümetin; bir tarikat şeyhinin önünde diz çöken, Amerikan çıkarları için çalışacağına dair kutsal kitaba el basarak yemin eden ve eşi FETÖ’den ihraç edilen bir Amerikan vatandaşının Türkiye’mizi bir Büyükelçi sıfatıyla temsil eder hale getirilmiş olmasını destekliyor musunuz? Bu garabet, devletimiz için bir beka meselesi değil midir?

Söyleyebilir misiniz, “Liyakat” bu atamanın neresindedir?

Adalet kadroları başta olmak üzere bütün devlet kurumlarının partizanca ve partizanlarca doldurulması bir devlet için beka sorunu oluşturmaz mı?

Cumhuriyetin kurucu değerlerinin yok edilmesi!

Milli eğitim sisteminin yozlaştırılması!

Atatürk ve dava arkadaşlarına yapılan alçakça saldırılar!

“Ne Mutlu Türk’üm Diyene!” levhalarının her yerden kaldırılması!

Ve her yerden “TÜRK” adının sildirilmesi beka meselesi değil miydi?

Bütün bunları içinize sindirebiliyor musunuz?

Türk Ordusu’nun komuta yapısının bozulması, askeri eğitim sisteminin felç edilmesi, askeri sağlık sisteminin yok edilmesi, Türk askerinin aşağılanması, yıpratılması, hırpalanması ve milli harp kabiliyetimizin azaltılması en büyük beka sorunu değil midir?

Milliyetçi Hareket’in Türk Meclisinde PKK’dan geriye düşürülmüş olması sizin marifetiniz değil midir?

MHP’nin bugünkü tutumu, üç hilale gönül veren milyonlarca yurtseveri hayal kırıklığına uğratmıyor mu? Ay yıldız ruhlu yürekleri sızlatmıyor mu? Ülkü’yü yok edip Ülke’yi zayıflatmıyor mu?

Hepsinden daha önemlisi, Türk milletinin bekasının sigortası olan Milliyetçi Hareket’in kuruluş amacının, kutlu ülküsünün ve icraat odaklı kendi öz benliğinin sayenizde unutturulmuş olması, en büyük beka meselesi değil midir?

Neden hiç gıkınız çıkmıyor?

Utanmıyor musunuz?

CEVAP VER