Seni arıyorum..

2
84

Oturmuş yakmış yine sigarasını. Seni Koca yürekli adam; memleketinin hangi sorunu yaktırdı sana o sigrayı?memleketinin hangi sorununun stresiyle içiyosun o sigarayı? Sen şimdi bir kadeh rakıda içersin ayyaş diyorlar ya hani sana!
Ah koca yürekli adam, merak ediyorum sen şimdi görüyormusun acaba yaşananları, sen görüyormusun onca emek harcadığın ülkenin son halini, duyuyormusun şehit çığlıklarını,peki üzülüyormusun okullarda her sabah göğü inleten Andımız’ın kesilmesine,gôrûyormusun menfaat uğruna ülkesini satanları, Merak ediyorum kemiklerin sızlıyorumu?
Ah be Atam bir el atsan hani, çıkıp gelsen yine samsundan! Sustursan şehit çığlıklarını, öğretsen onlara bu ülkenin menfaat,çıkar uğruna harcanmayacağını, ah be koca yürekli adam bir el atsan..
Bugun 19 mayis seni andım yüreğimin en derinliklerinde. Seni andım kurduğun ülkenin bir köşesinde. Seni ARIYORUM sarpa sarmış ülkende. Bu ülke nereye gidiyor bilmiyorum evlatların nelere göz yumuyor hesaplayamıyorum, susulan şehit haberlerine yumulan gözleri anlamıyorum ama bildiğim birşey varsa oda;
İZİNDEYİM KOCA YÜREKLİ ADAM…
FB_IMG_1463685692229

2 YORUMLAR

CEVAP VER