15 Temmuz’a Bir Bakış

0
102

15 Temmuz olayını basite indirgemeye çalışanlar, bilsinler ki, bu kanlı olay Anadolu topraklarının işgal girişimiydi. Anadolu toprakları, peygamberimiz tarafından müjdelenmiş topraklar olup, kutsaldır, dualıdır.
FATİH han zamanın da Bizanslardan alınan bu topraklar, ATATÜRK tarafından Avrupa ejderhalar dan kurtarılmış, son 15 Temmuzda ERDOĞAN tarafından Siyonizm işgalinden bertaraf edilmiştir. Bu topraklar 15 Temmuz gecesi, 250 şehit ve 2000 den fazla gazi vererek , bütün tersaneleri, bütün kurumları, bütün kaleleri işgal edilirken, Siyonizm ve onların işbirlikçilerini bu aziz topraklardan bertaraf etmiştir. Bu büyük işgal girişimi ,nasıl ki, FATİH Han’ın  İstanbul’u almasıyla FATİH Han’a Kurtuluş savaşın da ise ATATÜRK’e yazıyorsa da, öyledir. Üçüncü defa işgal girişimin önlenmesi gazi halkın olduğu gibi ERDOĞAN dır. Siyonizm 40 yıldır, ülkemizde kümelenmiş şer odakları yaratıp, bu şer odaklarını kullanarak, 600 yıl işgal edemedikleri bu kutsal toprakları, kendilerinin tek kurşun atmadan işgal edebileceklerini sandılar. Bu topraklar, peygamberimizin duasına mazhar olan topraklardır. Bu halk İslamin bekçisidir. Yüce yaratan, bizlerin son 50 yıldır duasını kabul etmese de, yanlış yolda olan bir Ümmet yoluna gitsek de İslamin askeri bekçisi bu topraklardaki halktır. 15 Temmuz gecesi işgal gecesiydi. Bu işgal gecesini küçümsemeyelim, siyasi olarak bakmayalım. Evet bir kahraman varsa o da ERDOĞAN dır. Milli konularda ,siyasi kıskançlık yapmayalım. Eleştiri yapmak istersek Gazı Mustafa Kemal in da yanlışları vardı onları da belli bir sevide de eleştiriyoruz. Reisi cumhuru eleştirecek sek siyasi yönden eleştirelim…
Bizlere yanlış gelen hatalı bulduğumuz yönetim şekli olabilir. Örnek mi istersiniz, benim çiğ köfte salonum var işletmesini teslim edemeyeceğim Damat beyi hazinenin başına getirmesi, yine bir Örnek mi, 15 Temmuz gecesi karargahın da makam koltuğun da, düşmanlar tarafından (en yakın koruması tarafından)rehin alınan yöneticiyi, bakan yapması gibi. Sonuç olarak, bu ülke ve bu ülke insanı Allah’ın yardımıyla halkın tutumu ve ERDOGAN in dik duruşu ve talimatlarıyla, yeni bir istiklal savaşı kazanmıştır. Allah İslam’ın bekçisi bu milleti korusun.
SAYGILARIMLA.
B. Arif Turan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz